Specialista na prodej strojů na zpracování plechů
Menu

O nás

ACZ MACHINERY s.r.o. je společnost, která se už dlouhá léta věnuje technologiím na zpracování plechů. Tato společnost realizuje prodej strojů a servisní služby včetně prodeje příslušenství a spotřebního materiálu pro tyto technologie.

Navazuje tak na tradici, která se začala psát v roce 2007, kdy zakladatel naší společnosti začal provádět servis strojů na zpracování plechů. Ovšem zkušenosti se servisem strojů sahá ještě dál a to až do roku 1985.

Naše společnost vznikla v roce 2011 pod názvem ALTENSO CZ, s.r.o., a od této doby se věnovala nejen servisu strojů na zpracování plechů, ale i jejich prodeji a zároveň i prodeji příslušenství pro tyto stroje.

V roce 2015 dochází k odchodu společníka ALTENSO s.r.o. ze společnosti ALTENSO CZ, s.r.o. Z tohoto důvodu bylo nutno změnit obchodní firmu na ACZ MACHINERY s.r.o.

Můžeme Vám slíbit, že dnes a i v budoucnu Vám velice rádi poskytneme naše služby. Doufáme, že stávající zákazníci nám zůstanou věrni a noví zákazníci se přesvědčí, že naše společnost je založena na poctivé práci a poctivému přístupu k zákazníkům i dodavatelům.